You are here:  / Dk prestige / Biura nieruchomości międzyrzecz

Biura nieruchomości międzyrzecz

rp_nieruchomosci20.jpgZdałeś maturę i zastanawiasz się co dalej. Nie wiesz jaki kierunek studiów wybrać. Za to wiesz co lubisz i potrafisz robić: rysować, ale artysta z Ciebie wielki nie będzie, lubisz też matematykę, ale fizyką i chemią już nie jesteś zainteresowany.

Powinieneś w takim przypadku wybrać studia na kierunku architektura. To miejsce dla Ciebie, jeśli sztuka nie jest Ci obca, ale jednak artystą być nie chcesz. Chcesz mieć fach w ręku i konkretny zawód. Musisz wiedzieć, że egzaminy na studia na tym kierunku składają się również z części rysunkowej, podczas której musisz pokazać co potrafisz. Jeśli masz umysł bardziej ścisły niż artystyczny możesz wybrać kierunek pokrewny – budownictwo. Powinieneś jednak wiedzieć, że mimo wszystko, są to zupełnie różne kierunki studiów. Mimo że po architekturze również będziesz inżynierem, to jednak budownictwo jest dla osób z umysłem ścisłym. Nie brak tam przedmiotów z matematyki, fizyki czy chemii.

Wybór odpowiedniego kierunku studiów to decyzja na całe życie, dlatego zanim ją podejmiesz zastanów się dobrze i rozważ wszystkie „za” i „przeciw”.

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: