You are here:  / Prestige nieruchomości / Nietypowe rozwiązania świetlne

Nietypowe rozwiązania świetlne

Nietypowe rozwiązania świetlne
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

Ekskluzywne zyrandole (3)Nietypowo zaprojektowane pomieszczenia, takie jak poddasza pełne skosów, stanowią oczywiście duże wyzwanie dla każdego projektanta wnętrz. Profesjonaliści wiedzą, jak dopasować oświetlenie Philips do bardzo ciasnych i wąskich korytarzy, aby odpowiednio je rozciągnąć, powiększyć optycznie i upiększyć. Montaż wydłużonych listew czy taśm LED przy suficie lub podłodze pozwala przekonać każdego odwiedzającego, że niewielki korytarz jest dużo szerszy i przyjemniejszy.
Oczywiście amatorzy, którzy po raz pierwszy w życiu samodzielnie urządzają swoje mieszkanie, często popełniają oczywiste błędny, takie jak chociażby montowanie wiszących lamp w pomieszczeniach niskich albo niedoszacowanie ilości punktów świetlnych czy gniazdek elektrycznych w danym pomieszczeniu. Doświadczeni pracownicy firm remontowych, elektrycznych czy oświetleniowych doskonale wiedzą, jakie światło dają lampy Aquaform i mogą doradzić, aby zwiększyć ich liczbę.
Jeśli zaś chodzi o stronę typowo wizualną i estetyczną, tutaj każdy właściciel musi sam zdecydować się na lampy Kandela czy jakiejkolwiek innej marki, według własnego uznania. Ostatecznie o gustach się nie dyskutuje i każdy powinien samodzielnie wybierać swoje meble czy dodatki do wnętrz.

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: