You are here:  / Mieszkania / Jakie są koszta taniego hostingu?

Jakie są koszta taniego hostingu?

Jakie są koszta taniego hostingu?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeżeli planujesz wystartować z własną stroną, musisz wziąć pod uwagę nie tylko koszty jej stworzenia, ale również to, ile będzie Cię kosztowało roczne utrzymanie strony. Chodzi tutaj o tani hosting oraz odnawianie domeny.

Mówiąc tani hosting nie mam na myśli bardzo taniego hostingu na niemieckich serwerach, które owszem są tanie, ale nie są niezawodne. Mówię tutaj o takim rozwiązaniu, które połączy dobry hosting z odpowiednią i korzystną ceną. Połączy jakość z oszczędnością.
Tani hosting plus domena – to dobre rozwiązanie

Na tanim, ale profesjonalnym hostingu będziemy mogli rok rocznie zaoszczędzić, jeżeli mamy w perspektywie długoletnie utrzymywanie strony. Tani hosting to jednak nie wszystko. Zajęliśmy się utrzymywaniem strony. Pozostaję jednak jeszcze kwestia odnawiania domeny, chyba, że zdecydowaliśmy się na subdomenę firmy hostingowej, w której mamy tani hosting.
Tani hosting i domena w jednaj firmie

Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie i taniego hostingu i taniej domeny w jednej firmie. Po pierwsze otrzymujemy fakturę z jednej firmy, co zmniejsza ryzyko zapomnienia opłacenia faktury i stracenia domeny. A po drugie firmy na pierwszy rok dają korzystne pakiety: połączenie taniego hostingu z na przykład darmową rejestracją domeny. Na tanim hostingu z powodzeniem możemy utrzymywać naszą stronę.
Poszukaj taniego hostingu i czekaj na sukces

Jednak zanim zdecydujemy się na zakup, zadajmy biurze obsługi klienta czy administratorom 2-3 pytania i sprawdźmy, jakie mają nastawienie do klienta i czy bezproblemowo i szybko reagują na nasze zapytania. Hosting musi być dobrej jakości zarówno jak jego obsługa. Dlatego tak ważne jest doświadczenie administratorów i odpowiednie podejście do klienta. Wybieraj więc odpowiedniego usługodawcę i ciesz się własną stroną www. Obecnie to po prostu podstawa prowadzenia i sukcesu biznesu. Rynek się zmienia, trzeba zatem się do niego umieć dostosować.

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: