You are here:  / Mieszkania / Pomoc ze strony dewelopera

Pomoc ze strony dewelopera

Pomoc ze strony dewelopera
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nikt z nas nie ma czasu, by odbywać pielgrzymki z jednego banku do drugiego, zbierać niezliczone ilości materiałów reklamowych i tony ulotek, a potem w domu siedzieć do późnych godzin nocnych głowiąc się nad zdolnością kredytową, frankami szwajcarskimi i stopami referencyjnymi. Niektórzy deweloperzy współpracują z bankami, dzięki czemu są w stanie wynegocjować dla swoich klientów preferencyjne warunki kredytowania i uproszczone procedury.
Do takich właśnie przyjaznych firm deweloperskich, których oferta spełnia powyższe kryteria wyboru, należy Nordic House i jego inwestycja w Woli Duchackiej. Czteropiętrowy, kameralny budynek wyróżnia się oryginalną fasadą z zastosowaniem drewna i wysokiej jakości cegły klinkierowej, co jest jego niewątpliwą zaletą w erze, gdy część deweloperów kieruje się mottem: „byle szybciej, byle więcej i z jak największym zyskiem”. Trzeba przyznać, że projektanci Nordic House muszą być prawdziwymi estetami.
Dodatkowym atutem jest również bardzo dogodna lokalizacja – nie jest to już co prawda ścisłe centrum miasta, ale któż z nas chciałby na dłuższą metę żyć na co dzień w wielkomiejskim zgiełku. Wola Duchacka, mimo niewielkiej odległości od śródmieścia, należy do okolic spokojnych i z dużą ilością terenów zielonych, sprzyjających wypoczynkowi. Wiele różnorodnych połączeń komunikacyjnych umożliwi szybki i niekłopotliwy dojazd do centrum.
Warto zapoznać się z szczegółową ofertą dewelopera na stronie mieszkania Kraków , gdzie zamieszcza on również szereg interesujących materiałów do ściągnięcia.

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: