You are here:  / Mieszkania na sprzedaz miedzyrzecz / bondom międzyrzecz

bondom międzyrzecz

Praca dla architekta wnętrzGdy byłem młodszy wśród sąsiadów z bloku mieliśmy między innymi rodzinę, która bardzo lubiła dokarmiać bezpańskie koty. Swego czasu było to bardzo popularne wśród polskiego społeczeństwa i myślę że naprawdę wielu z nas znakomicie zna zapach kociego moczu, który umilał mieszkańcom przebywanie na klatkach schodowych. Klatka była przestrzenią wspólną użytkowników nieruchomości, więc miłość do zwierząt jednej rodziny rodziła konflikty z całą resztą bloku, która ani nie miała ochoty tego wąchać ani sprzątać.
Dziś koty nadal się dokarmia, znaleziono jednak sposób na to, aby nie bezcześciły klatek schodowych – buduje się dla nich drewniane domki, których architektura przypomina nieco budę dla psa. Koty bez problemu przeżyją w nich nawet ciężką zimę ogrzewając się nawzajem.
Gdy mieszkałem w Gdyni jedna z moich sąsiadek spędzała z mieszkańcami kociego domku całe godziny. Dyskutowała z nimi, pouczała je, choć oczywiście nie mogły jej zrozumieć ani jej odpowiedzieć. Kobieta musiała być naprawdę samotna.

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: