You are here:  / Prestige nieruchomości / Podbitka świerk skandynawski

Podbitka świerk skandynawski

Podbitka swierk skandynawski (8)Mojego brata szwagier jest stolarzem. Ostatnio zainteresowała mnie Podbitka świerk skandynawski. Zrobił ją specjalnie dla mojego brata, gdyż jest on w trakcie budowy swojego domu. Tak mi się spodobała, iż poprosiłam męża o to, by i u nas zmienić ją na taki model. Choć jest nieco droga mojemu mężowi też się spodobała i już zamówiliśmy taką na swój dom.

Budownictwem się za bardzo nie interesuje, ale jak już zobaczę coś co przyciąga mój wzrok to też chciałabym to mieć u siebie. Mój mąż się ze mnie śmieje ale lubi te moje wymysły.

Mój brat skończył architekturę ale tak go zainspirowały pracę szwagra mojego brata, iż zdecydował się u niego zatrudnić i towarzyszyć mu w robieniu tych wszystkich ciekawych projektów. Sama mu się nie dziwie, gdyż jak na nich patrzę to ta praca musi im przysparzać bardzo dużo radości i satysfakcji. Chciałabym się zajmować również takimi rzeczami, które w taki sposób by wypełniały moje życie, natomiast jak na tą chwilę to mam tylko nudną pracę, do której chodzę jak za karę.

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: