You are here:  / Prestige nieruchomości / Nietypowe rozwiązania świetlne

Nietypowe rozwiązania świetlne

Ekskluzywne zyrandole (3)Nietypowo zaprojektowane pomieszczenia, takie jak poddasza pełne skosów, stanowią oczywiście duże wyzwanie dla każdego projektanta wnętrz. Profesjonaliści wiedzą, jak dopasować oświetlenie Philips do bardzo ciasnych i wąskich korytarzy, aby odpowiednio je rozciągnąć, powiększyć optycznie i upiększyć. Montaż wydłużonych listew czy taśm LED przy suficie lub podłodze pozwala przekonać każdego odwiedzającego, że niewielki korytarz jest dużo szerszy i przyjemniejszy.
Oczywiście amatorzy, którzy po raz pierwszy w życiu samodzielnie urządzają swoje mieszkanie, często popełniają oczywiste błędny, takie jak chociażby montowanie wiszących lamp w pomieszczeniach niskich albo niedoszacowanie ilości punktów świetlnych czy gniazdek elektrycznych w danym pomieszczeniu. Doświadczeni pracownicy firm remontowych, elektrycznych czy oświetleniowych doskonale wiedzą, jakie światło dają lampy Aquaform i mogą doradzić, aby zwiększyć ich liczbę.
Jeśli zaś chodzi o stronę typowo wizualną i estetyczną, tutaj każdy właściciel musi sam zdecydować się na lampy Kandela czy jakiejkolwiek innej marki, według własnego uznania. Ostatecznie o gustach się nie dyskutuje i każdy powinien samodzielnie wybierać swoje meble czy dodatki do wnętrz.

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: