You are here:  / Mieszkania / Płock osiedle górna Włocławek

Płock osiedle górna Włocławek

Płock osiedle górna Włocławek
1 vote, 5.00 avg. rating (62% score)

Osiedle Górna to doskonała inwestycja dla osób, które cenią sobie połączenie ciekawej architektury z wykonaniem opartym na najwyższej jakości materiałach. Osiedle przyciąga swoim atrakcyjnym wyglądem jak i funkcjonalnością rozwiązań. To kameralne osiedle składa się z zaledwie pięciu budynków, gdzie nowoczesna architektura mieszkań dwupoziomowych łączy się z funkcjonalnością dużego balkonu lub tarasu a oświetlony teren zewnętrzny osiedla ogrodzonego bramą automatyczną, daje poczucie wygody i bezpieczeństwa.
Osiedle Górna zarządzane będzie przez powołaną Wspólnotę Mieszkaniową, która zadba o to, by mieszkanie tutaj było prawdziwą przyjemnością.
Jeżeli jesteś osobą nowoczesną i otwartą ale jednocześnie zapracowaną i zabieganą, która jest aktywna i docenia fakt lokalizacji na uboczu ale jednak bardzo blisko centrum miasta, to oferta Osiedla Górna spełni Twoje marzenia.

Rozmieszczenie pomieszczeń jest zoptymalizowane i funkcjonalne, co daje pełne wykorzystanie powierzchni. Oprócz przestronnych balkonów i tarasów, do dyspozycji mieszkańców jest ogrodzony teren zielony co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort mieszkania. Oferowane przez nas mieszkania są bez czynszowe, oddawane będą w stanie deweloperskim z możliwością zlecenia za pośrednictwem naszej firmy wykończenia mieszkania pod klucz.

Wielkomiejska infrastruktura, spokój i wszechobecna zieleń, czynią Osiedle Górna jedną w swoim rodzaju ofertą na rynku nowych nieruchomości we Włocławku.

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: