You are here:  / Mieszkania / Lepsza jakość powietrza w mieszkaniu

Lepsza jakość powietrza w mieszkaniu

Lepsza jakość powietrza w mieszkaniu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kurz w domu jest przekleństwem wszystkich, nie tylko gospodyń, gdyż wbrew temu, co przyjmuje się za ogólne, panowie również bardzo często spacerują po domach i mieszkaniach z odkurzaczami. Kurz jednak nie jest jedynym wrogiem naszych płuc, gdyż jeszcze wredniejsze są w tym wypadku roztocza. Jednak i przeciw nim wymyślono obronę, a są nimi pokrowce antyroztoczowe, przydatne szczególnie podczas snu.
Podczas dnia, a w szczególności poza domem, jesteśmy narażeni na różne zanieczyszczenia powietrza, które jakby wbrew postępującej świadomości, coraz bardziej nam się pogarsza. Na to możemy mieć oczywiście wpływ także, chociażby nie spalając śmieci i gorszego rodzaju opału w domach, jednak będzie to nadal wpływ ograniczony. Co innego w zaciszu domowego ogniska, gdzie naprawdę bardzo łatwo możemy zadbać o jakość powietrza i zawalczyć o jego czystość skutecznie.
Jest to ważne szczególnie wówczas, kiedy mamy dzieci, gdyż degeneracja płuc w młodym wieku, to pewna choroba już w wieku dorosłym, a można temu zapobiegać.

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: