You are here:  / Prestige nieruchomości / nieruchomosci miedzyrzecz

nieruchomosci miedzyrzecz

nieruchomosci miedzyrzecz
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_nieruchomosci19.jpgHome staging to stosunkowo nowe rozwiązanie, które od niedawna pojawiło się w naszym kraju, ale zdobywa coraz większe zainteresowanie wśród osób sprzedających nieruchomości.

Home staging przywędrował do Polski ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przykłada się bardzo dużą wagę do korzystnej sprzedaży nieruchomości. W tym celu inwestuje się w odpowiednie przygotowanie domów oraz mieszkań. Celem takich zabiegów jest pokazanie danej nieruchomości w jak najbardziej korzystnym świetle. Dzięki temu można przyciągnąć większe zainteresowanie oraz znaleźć klienta, który zgodzi się zapłacić wyższą cenę.

W Stanach w home staging często inwestuje się dosyć duże pieniądze. W Polsce to zjawisko na razie ma zazwyczaj dużo mniejszą skalę. Większości właścicieli nieruchomości zależy na tym, aby poprawić wygląd domu lub mieszkania przed sprzedażą, ale bez ponoszenia zbyt dużych wydatków. Chodzi o to, aby zyskać jak najwięcej na sprzedaży jednak bez konieczności ponoszenia bardzo dużych kosztów np. na kompleksowy remont mieszkania.

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: