You are here:  / Nieruchomości i Budownictwo / Blachy mosiężne CuZu37

Blachy mosiężne CuZu37

Blachy mosiężne CuZu37
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Modny płaski dach za nie wielkie pieniądze

Często wybieranym pokryciem dachowym, które posiada zarówno prostą formę, jak i niską cenę jest co ciekawe blacha. Wielu inwestorów przykłada ogromną wagę, aby dom był nie tylko tani w budowie, ale także w utrzymaniu. Dzięki temu coraz częściej wiele osób decyduje się na projekt domu o stosunkowo prostej bryle, zazwyczaj na bazie prostokąta. Przez co dach domu jest bardzo prosty, często tylko dwuspadowy.
Blachy stosowane do okrycia dachów mają dwie szczególne zalety. Są nimi lekkość, i bardzo dla nas Polaków ważna niska cena. Ich lekkość oraz prostota montażu to kolejne zalety tego jakże wspaniałego pokrycia dachowego. Wiadomym jest, że im mniej pracy musimy włożyć, tym mniej czasu zejdzie nam z wykonaniem roboty. Co za tym idzie? Oczywiście mniej pieniędzy, które musielibyśmy zapłacić fachowcom. Ich coraz to większa popularność sprawia, iż są dostępne w niemal wszystkich, o ile nie wszystkich sklepach z materiałami budowlanymi. Nie pozostaje więc nic, tylko pędzić do najbliższego sklepu budowlanego i zamówić kilka arkuszy blachy. Ważne jest także to, iż możemy takową blachę założyć na nasz dach bez pomocy fachowców! O ile rzecz jasna mamy na to czas, wiemy jak to zrobić, i co najważniejsze nie posiadamy lęku wysokości.

tags: blachy odlewane 5083, rury mosiężne CuZn39Pb, blachy miedziane miedź odtleniona SF-Cu/SE-Cu, blachy miedziane miedź beztlenowa OF-CU, spongiolit

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: