You are here:  / Nieruchomości i Budownictwo / 1kv Przejezdne podesty

1kv Przejezdne podesty

1kv Przejezdne podesty
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Podesty budowlane – rodzaje zastosowań

Prace budowlane nie polegają tylko i wyłącznie na stawianiu nowych obiektów czy remontowaniu tych starych. Nieraz są o wiele bardziej skomplikowane i wymagające, zwłaszcza gdy trzeba je wykonywać na pewnych wysokościach. Osoby zajmujące się takimi zadaniami zazwyczaj na co dzień wykorzystują podesty budowlane. A gdzie jeszcze znajdują one dla siebie zastosowanie?

Z podestów roboczych korzysta się wszędzie tam, gdzie człowiek może nie dosięgać do pewnych elementów, które zamierza np. obrobić. Musi najpierw delikatnie się podwyższyć, czyli właśnie stanąć na takim podeście, aby nie musieć stawać na samych palcach (taka pozycja zdecydowanie nie byłaby wygodna czy praktyczna). Podesty można wykorzystać do wykonywania większości prac montażowych oraz wielu prac serwisowych. Dzięki nim nawet malowanie sufitu czy ścian wysokiego pokoju okazuje się bułką z masłem.

Oczywiście z podestów budowlanych przeważnie korzystają całe firmy budowlane. Mimo wszystko ten element czasem może się przydać zwykłemu człowiekowi.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna

Podobne artykuły tematyczne o architekturze: